אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון שטיחים

 

שטיח משי Cinar

 
בנובמבר 2010 הגיע לחברת "אחים עיני" שטיח משי טורקי שיוצר ע"י חברת CINAR בטורקיה ומחירו מוערך בשווי של 60,000 דולר (!!). השטיח נהרס בעקבות נשיכה של כלב שתלש חלק מדוגמת השטיח.

במסגרת קשרים עסקיים של חברת "אחים עיני" עם יצרנית השטיחים הותיקה CINAR, ביצעה חברתנו תיקון לשטיח על פי אמות המידה המקצועיות של יצרני השטיח. לאחר התיקון השטיח חזר לקדמותו ולא ניתן לזהות כי היה קרע בשטיח. שטיחי המשי הטורקיים המיוצרים בחברת CINAR מיוצרים בעבודת יד על פי הזמנה.
 

תיקון שטיחי יוקרה

 
 
לפני
 
תיקון שטיח
 
תיקון שטיחים לפני
 
 
 
אחרי
 
תיקון שטיח אחרי
 
תיקון שטיחים אחרי
 
 
 
 

קצת על חברת cinar

 

מסע קסום מהעבר להווה

 
 
שטיחי סינאר
 
 
 
חברת סינר האלי נוסדה ב-1935 על ידי היירולה סינר בקייסרי. משפחת סינר שייכת למשפחת אקינציוז'לו, שאבות אבותיהם הם הסלג'וקים. אהבת מלאכת השטיחים עברה מאב לבן, ועכשיו האחים סינר, חסן ומחמט הם אלו המנהלים את חברת סינר האלי.

סימן ההיכר של החברה - שטיחים וקילים עבודת-יד מצמר וממשי - הפכו אותה לשם דבר בשטיחים טורקיים. מיום היווסדה, סינר האלי לא התפשרה על אמונתה הגדולה באיכות. עבור סינר האלי איכות היא דרך חיים, וכל שטיח שנארג על-ידי האומנים המיומנים שלה, משקף את האיכות הגבוהה ביותר.

על ידי שילוב בין איכות ואומנות, סינר האלי מנסה לשמר את המורשת התרבותית, את הערכים, את ההיסטוריה ואת המסורת הטורקיים לדורות הבאים. בנוסף, הם מקווים להוביל את תרבות השטיחים הטורקיים לאופקים חדשים.
 
 
 
 
שטיחי הצמר והמשי בעבודת-היד מאפשרים לחברה להתעלות על כל המתחרים. זהו מותג מפורסם ומבוקש בטורקיה, בנוסף לעולם כולו. סינר האלי מייצאת תשעים אחוז מתוצרתה, וזה כבר אומר דרשני. סינר האלי הפכה להיות מפעל ענק, עם מכלול מתקנים בשטח של 14,000 מ"ר. ב-150 סדנאות המפוזרות בכל רחבי טורקיה, עובדים 5,000 אורגים מוכשרים בייצור השטיחים.

האחים סינר עומדים מאחורי הצלחת החברה. הם התמסרו במלואם לחברה, והפרויקטים שלהם בהווה ובעתיד מכבדים את המסורת הנאה של אריגת שטיחים. עובדים יצירתיים וקפדניים, לרבות חומרים מאיכות גבוהה, מקבלים תפקיד משמעותי בחברת סינר האלי של ימינו.

הסגנון הייחודי של סינר האלי, שפותח במשך 73 שנים, מועדף על אוהבי שטיחים, על אספנים ועל אדריכלים בכל טורקיה והעולם.
 

Cinar - המשימה:

 
  • לגדול ולהתפתח בפעילויותינו, ולהפוך להיות המותג המובחר והחזק ביותר בתחום עיסוקנו, שהמוניטין שלו מבוסס על איכות ושימור אומנות.
 

Cinar - החזון:

 
  • ליצור את הדוגמאות הטובות והיקרות ביותר בתחום אומנות האריגה הטורקית, על ידי המשך ההשקעה בטכנולוגיות חדשניות ובהכשרת אנשי החברה.
  • לסיים את מסע הקסם מהעבר להווה, בלוויית אוהבי אומנות.
  • להפוך את עונג השטיח לריקוד חי בבתיהם של לקוחותינו.
 

Cinar - הערכים:

 
  • להעביר את המורשת התרבותית לדורות הבאים.
  • להעלות את תרבות השטיח הטורקי לממדים חדשים.
  • לכלול בעבודותינו את הערכים המוסריים, את ההיסטוריה ואת המסורת שלנו.

כחברה אנו מאמצים איכות כדרך חיים, ושואפים לרמת האיכות הגבוהה ביותר בכל מוצר ושירות היוצאים מפתח דלתנו. יצירתיות וחדשנות הם חלקים אינטגרלים של פעילויות החברה ושל יוזמותיה. סינר האלי מתמקדת בשביעת רצון הלקוח, וכתוצאה מכך מתייחסת לשטיחים כאל עבודות אומנות, לטעמם של כל אוהבי האומנות והשטיחים.
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך