אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון שטיחים

 
מעבר לשירותי ניקוי שטיחים במחלקה האומנותית מטפלים בשטיחים אוריינטליים יקרי ערך. השירות כולל תיקון קרעים וחורים ושחזור אותנטי המותאם בקפידה לאופי השטיח, החל מאיתור סוג החוט המתאים ועד לצביעתו בגוון המתאים לתיקון, באמצעות חומרים טבעיים מן הצומח וחומרים מינרליים.

התיקון כולל זיהוי של סוג קשירת הקשרים המתאימה לשתי וערב של השטיח, שחזור וחידוש גדילים (פרנזים) ואמרה (קנטים) בעבודת יד ובהתאם למקור, תוך שימוש בחוטי צמר, כותנה ומשי. כמו כן, מבצעת המחלקה שחזור ושיקום של אריגים ובדים הכוללים עבודת יד, כגון סוזנים, אפליקציות ומפות ברקמה ותחרה. מלאכה זו מתבצעת על ידי אומנים בטכניקות הפרסית, הטורקית, הסינית וההודית.

מחיר ניקוי שטיחים נקבע בהתאם לשאלה האם מדובר בשטיח עבודת יד או עבודת מכונה. נציג החברה, שהינו שטיחן מקצועי, מגיע לבית הלקוח, בודק את הליקויים, וקובע האם הם ניתנים לתיקון או לא. לאחר מכן, ניתנת הצעת מחיר לניקוי ולשיפוץ השטיח (במידת הצורך). לאחר שהלקוח בוחר בין האפשרויות, נאסף השטיח ונלקח לשם ביצוע תהליך האורך 7 – 10 ימים, בהתאם לגודל התיקון.

השטיח מובל ברכב למפעל, והוא מבוטח על ידי החברה מהרגע שיצא מבית הלקוח ועד לרגע בו הוא מוחזר אליו. כאשר השטיח מגיע למפעל הוא עובר בדיקה נוספת, ובמידה ומאותרים ליקויים נוספים, מיידע מנהל המפעל את הלקוח על כך.
 
 
שיקום שטיחים
 
 
 
שטיחים
 
 
 
 

שטיח שתוקן עבור חברת Cinar

 
 
לפני
 
תיקון שטיחים - לפני
 
 
 
אחרי
 
תיקון שטיחים - אחרי
 
 
 
 

תיקון אומנותי לשטיח פרסי טיבריז כבן 100 שנה

 
 
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך