אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עובדות מפתיעות על שטיחי כניסה

 
 
אנו רגילים לחשוב על שטיחי כניסה בתור שטיחים שבסך הכל מציבים בכניסה לתוך מבנה או חדר מסוים, או בכניסה לדירה. אנו חושבים שהתפקיד שלהם הוא בסך הכל לשמש כפריט דקורטיבי, או לכל היותר ניתן לנגב עליהם את הלכלוך מהנעליים לפני שנכנסים פנימה לחדר. בפועל, חשוב להכיר כמה עובדות מעניינות מאד על שטיחי הכניסה, שיגרמו לכם לחשוב עליהם בצורה אחרת לגמרי.
 

עובדות שכדאי לדעת

 
 
  • בין החורף לקיץ - בחורף, התפקיד של שטיחי כניסה הוא הרבה יותר משמעותי מאשר בקיץ. מדוע? מחקרים שנעשו בחו"ל הוכיחו כי בחורף, אנשים מכניסים לתוך משרדים ודירות פי 12 יותר לכלוך מאשר בקיץ! לצור השוואה, בחורף על כל 100 איש שייכנסו לבניין, ייכנסו 120 גרם של לכלוך - ומדובר על כמויות גבוהות מאד.
  • מניעת החלקות - מחקרים שנעשו על מקומות שבהם לא הוצבו שטיחי כניסה הוכיח ועד כמה השטיחים מסייעים בהקטנת התאונות בעבודה ובבית. התברר כי התאונות הנפוצות ביותר במתחמים סגורים הם של החלקה - ומדובר על 40% מכל התאונות! רוב התאונות מתרחשות בחללי כניסה, משם שאלו חללים שמנקים אותם לעתים קרובות, ולכן הם גם נוטים להיות חלקלקים. הצבה של שטיח מתאים, מסייעת כמובן במניעת ההחלקה.
 
 
 
שטיחי כניסה מדרכי סף
 
 
 
 
  • מניעת אבק - שטיחי כניסה מסייעים מאד למנוע כניסה של אבק לתוך החדרים. מדוע זה חשוב? האם ידעתם שללא שטיח הכניסה, כמות האבק בתוך חדר סגור יכולה להיות פי 70 יותר מאשר בחוץ? מדובר בעצם על ישיבה בתוך חדר מזוהם. ניקיון בשטיח הכניסה, מאפשרת כמובן להימנע ממצבים אלו.
  • הכל מגיע מהרגליים - אתם בטח תוהים עד כמה בכלל חשוב לנקות את הרגליים. האמת היא שכ 75% מסך הפסולת שיש בתוך מבנים - מקורה בלכלוך שהצטבר על רגלי האנשים שנכנסו מבחוץ!

מנקים את הכל בעזרת האחים עיני

לאחר שהבנו את החשיבות בשטיחי הכניסה, אנו שמחים להציג בפניכם את פעילותם של האחים עיני. העסק של האחים עיני פועל כבר יותר מ 60 שנה, והחל כחברה משפחתית, וכיום היא חברה עסקית ברמה ארצית. החברה נותנת שירותי ניקוי וטיפול בשטיחים מכל סוג (כולל שטיחי כניסה), לאלפי לקוחות מידי שנה.
 
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך