אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי שטיחים וריפודים - שאלות ותשובות

 

כתמים

 
 
יש לי כתם של גדול של שוקולד על השטיח, איך אפשר לנקות אותו ?
 
האם תוכל להגיד כיצד ניתן לנקות ריפוד של ספה (בצבע קרם) מצבעי גואש? כל מה שניסיתי לא עוזר.
 
איך אפשר להסיר כתמים שחורים משטיח מקיר לקיר בצבע אפור? מדובר בכתמים שקיימים לפחות 6 שנים.
 
כיצד אתה ממליץ לנקות שטיח מכתמים של שמן בישול?
 
יש לי ספת זמש בסלון. יש עליה מעין כתמים חומים. איך אפשר להוריד את הכתמים האלה?
 
נשפך לי אציטון על ספת העור שבסלון. ניסיתי לנגב את הכתם עם סמרטוט אבל זה עשה יותר גרוע. יש לך המלצה מה לעשות??
 
שטיח אפור בהיר שהיה בחדר ששימש ילדים בצהרון מלא בכתמים של צבעים וכו' מים וסבון לא עוזרים, שואב אבק לא עוזר. השטיח גדול וכבד כך שלקחת אותו לניקוי יבש זה בעייתי מאוד. איזה טיפול אני יכולה לעשות בבית כדי לפחות לטשטש את הכתמים?
 
יש לי ספת זמש ישנה שקיימים עליה בעיקר כתמי שמן (אוכל). פניתי לכמה חברות כדי לקבל הצעת מחיר על ניקוי הספה אבל ברוב המקומות אמרו שהם לא מנקים זמש. מה אני אמורה לעשות? איך אני יכולה לנקות את הספה לבד אם ככה?
 
מה עושים במקרה שבו ספה מלאה בלכלוך וכתמים אבל אי אפשר להוריד ממנה את הכיסוי זה לא כיסוי שניתן להסרה? הספה היא ספת קטיפה.
 
איך אפשר להוריד כתמים של דיו משטיח?
 
כמה זמן בערך לוקח לנקות ספה מכתמים עקשנים שלא יוצאים? הספה היא ספה דמוי עור. אפור בהיר והאם החומרים שבהם משתמשים לניקוי הספה בטוחים לישיבה של תינוקות/ילדים קטנים שלפעמים גם נוגעים עם הפה בספה?
 
על ריפוד בד של ספה יש כתמים של שזיפים שלא יורדים. איך אפשר להוריד?
 
שלום הבת שלי לכלכה ספת דמוי עור לבנה עם איפור - מייק אפ ואודם. לא השתמשתי בחומר אלא רק במים ובספוג פלא אבל זה לא עזר והכתמים לא יורדים. איך להוריד את הכתמים?
 
האם ניתן להסיר בצורה ביתית כתמים ממזרון?
 
מחפשת פתרונות לניקוי שטיח פרסי גדול מכתמי צבע קיר אקרילי בדחיפות
 
יש לנו ספה בצבע קרם שעשויה מ-100% כותנה ונשפך לנו קפה עליה. ניקינו אותה אבל נשאר כתם שלא יורד. זה כתם שיישאר כבר או שיש עוד דרך להוריד את הכתם?
 
איך עליי להסיר כתם שמן מספה שהריפוד שלה הוא מסוג כותנה?
 
יש לי בחדר שטיח מודבק עם כתם ישן של קפה. ניתן להוריד אותו בלי להוריד את השטיח עצמו?
 
לאבי יש סלון מבד לבן (אין לי מושג סוג הבד) נשפך על הספה קפה וישר ספגנו עם מטלית ומים אבל נשאר כתם של מים, מה עושים??
 
 
לקבלת ייעוץ
והזמנת ניקוי מקצועי
 
 
 
 
 
חייגו עכשיו 077-7786749
 
 

שאלות נוספות

 
נרטב לי השטיח, איך אפשר לייבש אותו?
 
באוטו שלי על הריפוד יש סימנים של מסטיק שנדבק והתייבש ולכלוך שלא יורד ואני לא יודעת ממה הוא נגרם איזה חומרים אפשר להשתמש שלא יהרסו את הריפוד?
 
כיצד יודעים אם שטיח הינו עבודת יד או מכונה?
 
איך ניתן לשמור על שטיח שיחזיק מעמד לשנים רבות ?
 
יש לי חתול פרסי בבית שמנשיר שיער רב על השטיח. כיצד ניתן לנקות שטיח זה?
 
מהו שטיח פרסי ?
 
מזה שטיח אפגני? מה המחירים ?
 
יש לי ספה מעור בסלון, החתולה שלי שרטה חלק נכבד מהספה. איך אפשר לטשטש את המראה של השריטות
 
שכנה שלי זרקה שטיח כרמל מסוג טוב בגלל שיש בו חורים וקרעים קטנים. זה שטיח טוב ואני רוצה לשמור אותו. מה אפשר לעשות כדי לתקן אותו? למי פונים?
 
כתוצאה מהצפה נרטב שטיח אפגאני, לאחר שהתייבש מדיף ריח רע. האם יש לך כתובת לעזרה בחיפה.
 
עברתי לדירה חדשה ובדירה יש שטיח מקיר לקיר והוא מסריח מאוד. ריססתי אותו בספריי קצף מיוחד ושאבתי אותו כמה פעמים אבל הריח לא יוצא. אני לא יכולה להביא איש מקצוע לטפל בזה כי אין לי כסף לזה ואת בעל הדירה זה לא ממש מעניין. איזה חומרים יש ומה עוד אני יכולה לעשות?
 
אני מחפש מישהו שייתן לי חוות דעת למצב הסלון שיש לי, למי אני יכול לפנות? וכמה זה אמור לעלות?
 
מה התדירות של ניקוי של שטיח שעשוי מעבודת יד ואיך כדאי לנקות שטיח כזה מצמר?
 
ריח של שתן (של כלב) שנדבק לשטיח אפשר להיפטר ממנו או שעדיף לזרוק את השטיח?
 
בגלל הצפה שקרתה בדירה שטיח שהיה בסלון ניזוק. ייבשנו את השטיח בשמש אבל נראה שהוא ממש נהרס. השאלה אם יש מה לעשות איתו או שאין טעם ואפשר לזרוק אותו? השטיח הוא מסוג קילים.
 
שלום רב, אני מעוניינת לשלוח לניקוי יבש את 2 שטחי הספגטי שלי. רציתי לשאול איזה סוג של ניקוי הכי מתאים להם? ראיתי שיש כל מיני סוגים - אדים רטוב יבש..
 
אני גרה בעמק בית שאן ומחפשת איש מקצוע שייתקן לי שוליים של שטיח פרסי אשר מתגלגלים כלפי מטה. מה שניסיתי בעצמי לא עזר. בזמנו היו שמים משקולות עופרת אולי עדיין ואפשר גם להדביק קנטים. הבעייה העיקרית היא ני עושה זאת קרוב לאזור מגורי
 
שלום יש לנו ספה שנמצאת על הגג ויש עליה קקי של ציפורים, סביר להניח של יונים. איך אני מסירה את זה? מה לעשות? תודה תודה
 
שטיח שנמצא בכניסה לבית וסופג את כל הלכלוך לפני שנכנסים הביתה מצריך ניקוי רציני. שטיפה במכונת כביסה לא מספיקה. איך עוד אפשר לנקות שטיח מהסוג הזה והאם שווה כבר פשוט לקנות שטיח חדש??
 
שלום יש לי בבית שטיח סיני שמהשמש דהה מאוד. יש מה לעשות יש איך להחזיר לו צבע וחיים?
 
אני לא יודעת אם אתם הכתובת אבל יש לי מזרון של הבן שלי בן ה-6 שלפחות פעם בשבוע עושה עליו פיפי וכל מה שאני עושה לא עוזר. ניסיתי לשפשף על המזרון סבון אסטוניש וניסיתי להספיג בו אבקת כביסה לכביסה ביד כל מה שניסיתי לא עזר. הריח של הפיפי לא יוצא ממנו. על איזה עוד דרכים תמליץ?
 
הי, יש לי שטיח רגיל, עם שיער קצר סטייל פרסי, בצבעים בהירים - קרם לבן, כחול וורוד.. 100% פולי פרופילן סינטטי, קסטלו. קניתי אותו בביתילי לפני שנתיים. האם אני צריך ניקוי רטוב או יבש? האם אפשר בבית או צריך לקחת לאן שהוא? תודה!
 
בשטיח שיש לנו בסלון נדבק המון חול (ים) שחלחל פנימה ולא יוצא. אני שואבת אותו כל יום אבל כשדורכים עליו מרגישים שיש בפנים עוד חול. איך נפטרים מהחול?
 
איך ניתן להציל שטיח שנשפך עליו אקונומיקה?
 
החתולה שרטה את אחת הכריות של הספה שעשויה מעור בצבע שמנת. איך אני יכולה להוריד את השריטה מהכרית או לפחות לטשטש אותה? יש דרך?
 
איך אפשר לתקן שטיח שבשני קצוות שלו הוא מגולגל כלפי פנים ואנשים נתקלים בו ועלולים ליפול בגלל זה?
 
אנחנו גרים בדירה שלפני המון שנים הדביקו על הרצפה שטיח מקיר לקיר והשטיח עולה על הקיר כמו פאנלים בגובה של פאנלים. חלק מהשטיח שנמצא על הקיר מלוכלך ברמה שאני לא מצליחה להוריד זה מן לכלוך דביק כזה. איך אפשר להוריד לכלוך בעייתי כזה ממקום בעייתי כל כך?
 
האם אתם מנקים שטיח מדרגות. יש לי כ-16 מדרגות + 2 רחבות כ-5 -6 מ"ר. על השטיח יש לכלוך שהצטבר מדריכה. אודה על המלצך לחברה שמתמכה בניקוי שטיח מדרגות. תודה.
 
ראיתי תכנית בטלויזיה שממליצה על החומר קוויק אנד ברייט לניקוי ספות עור וראיתי שגם כאן בפורום ממליצים על החומר הזה.האם אתה יודע איפה אפשר לרכוש אותו?
 
שלום, יש לי שטיח שנפגם כתוצאה מסיגריה דולקת שבטעות נזרקה עליו ויצרה מעין "בור" שחור בסיבים. האם זה אפשרי לתיקון? לא מדובר בחור שלם שרואים את הרצפה דרכו, אלא רק בבקע חרוך.
 
אנחנו עוברים בקרוב לדירה שתהיה קטנה יותר, והשטיח הגדול בסלון לא יתאים לסלון החדש. האם ניתן יהיה להפוך אותו למספר שטיחים קטנים יותר או משהו דומה?
 
האם ישנו פתרון ביתי המאפשר להפטר מקרדיות אבק?
 
איך כדאי לנקות רהיטים עור סינטטי?
 
האם יש שטיחים שאפשר לכבס במכונת כביסה?
 
היי קיבלתי ספה מחבר. היא במצב טוב אבל נרטבה מעט מגשם ואני רוצה להוציא ממנה את הריח שדבק בה, ריח של רטוב כזה. יש פיתרון יצירתי וזול?
 
יש לי שטיח קינג דיוויד של כרמל גדול והוא ממש נקרע באמצע בשני הצדדים-חתך של 1 מטר בערך מכל צד-יש אפשרות לערכת תיקון או הדבקה עצמית?
 
 
 
שאלות בנושא תיקון שטיחים
 
 
 
שאלות בנושא הסרת כתמים
 
 
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך