אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי שטיחים ראשון לציון

 
 
תושבי ראשון לציון נהנים מקרבה לכל מוקדי המסחר, התרבות והכלכלה. ראשון לציון היא עיר בולטת ומצליחה ולכן מרוכזת בה אוכלוסייה מגוונת. יחד עם זאת, עד לא מזמן נאלצו בעלי השטיחים בראשון לציון להגיע לערים אחרות על מנת לבצע ניקיון יסודי ומקיף. השינוי התרחש רק כאשר החברות הגדולות בתחום של וילונות ובדי ריפוד הציעו שירותי ניקוי שטיחים בראשון לציון עם יתרונות ייחודיים:

  • שימוש בחומרי ניקוי אקולוגיים וידידותיים לסביבה
  • ייעוץ חינם בבית הלקוח וללא התחייבות
  • ניסיון המשולב בטכנולוגיה חדשנית ואיכותית
  • מנגנון בקרת איכות
 
 
ניקוי שטיחים בראשון לציון
 

כיצד בוחרים ניקוי שטיחים בראשון לציון ?

 
שירותי ניקוי שטיחים בראשון לציון מחייבים את תושבי האיזור לבחור היטב את החברה המבצעת. בשלב הראשון כדאי לאסוף מידע על סוגי הניקיון השונים ולהבין את ההבדלים בין השטיחים. כל בד, שטיח או ריפוד דורשים טיפול שונה ולכן גם חומרי הניקיון מושפעים מזה. בשלב השני רצוי לקבל המלצות על חברות ניקיון. אפשר להשתמש במידע המופיע באתרי האינטרנט, להתייעץ עם חברים ובני משפחה וגם להגיע אל אולמות התצוגה על מנת לראות מקרוב את התוצאות.

בחירה בשירותי ניקוי שטיחים יכולה למנוע הרבה עוגמת נפש. שטיח הוא פריט דקורטיבי בעל משמעות סמלית והשימוש בו הוא בדרך כלל לאורך שנים. כתוצאה מכך, הניקוי הוא חלק בלתי נפרד מהאחזקה הקבועה של השטיח.
 

האחים עיני - תחזוקה וניקוי שטיחים

 
חברת האחים עיני מציעה שירותי ניקוי שטיחים בכל איזור המרכז כבר שנים רבות ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. החברה מאמינה כי רק באמצעות אהבה, תשומת לב ומגע אנושי ניתן להשיב לשטיח את המראה החיוני והייחודי.

צרו קשר עם נציגי החברה או השאירו פרטים באתר ונשמח לטפל בכם בהקדם. הצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים של החברה ותיהנו מליווי אישי מהרגע הראשון.
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך