אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

 
חברת אחים עייני מספקת ללקוחותיה שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר, לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונציג החברה יחזור אליכם
 
בניקוי שטיחים מקיר לקיר, הדרך בה מתבצעת עבודת הניקוי הינה מקצועית ויסודית המשלבת את כל שיטות הניקוי הקיימות: קרצוף יבש, שיטת האדים, קרצוף רטוב וניקוי בשיטת האבקה, טיפול מבוקר בכתמים באמצעות ערכת חומרים ייחודית להסרת כתמים, וכל זאת על מנת להגיע לתוצאות ניקוי מקסימאליות. שיטת הניקוי תיבחר לאחר אבחון השטח והתאמת שיטת הניקוי הרצויה לכל מקום ומקום.
 
 
ניקוי שטיחים מקיר לקיר
 
 
 
ניקוי שטיחים
 
 
 
 

רוצים ללמוד עוד על ניקוי שטיחים מקיר לקיר?

 
שטיחים מקיר לקיר הינם אחד מכיסויי הרצפה הפופולריים ביותר כיום. ניתן לראות אותם בבתים, במשרדים ובמוסדות שונים. שטיח נותן מראה ביתי לכל חדר, הבעיה היא ששטיחים נוטים לזוז, להתקמט, להפריע לפתיחת דלתות או גורמים לאנשים למעוד וליפול. עם שטיחים מקיר לקיר שום דבר כזה לא קורה, כי מדובר בעצם בכיסוי הרצפה. יש אנשים הפוחדים משטיחים מקיר לקיר בגלל ש"הם צוברים אבק".

כיום אין מקום לדאגות הללו כי עולם שואבי האבק מפותח מאוד. חברות כמו דייסון מספקות שואבי אבק בעלי עוצמה רבה במיוחדת, שואבי אבק קירבי יכולים לנקות כל דבר, ואם שני אלה לא מספיקים, כיום עושים שואבי אבק מרכזיים שהופכים את שאיבת האבק לפשוטה במיוחד. במלים אחרות, טיפול בשטיחים מקיר לקיר אינו קשה יותר מאשר טיפול בכל כיסוי רצפה אחר.

הורגלנו לחשוב על שטיחים מקיר לקיר בצורה סטנדרטית: שטיח אפור הפרוס בכל הבית. כיום המצב שונה לגמרי. ישנו מגוון עצום של שטיחים מקיר לקיר, אפשר לבחור שטיח בצבע אחיד או שטיח עם ציורים. אפשר גם להניח שטיחים שונים בחדרים השונים. כך למשל, אפשר לכסות את חדר הילדים בשטיח עם ציור דיסני ואילו בסלון להניח שטיח כהה סולידי.

אחים עיני מתמודדים יום יום עם ניקוי שטיחים מקיר לקיר והסרת כתמים וריחות רעים. אחים עיני ידועים במקצוענות הרבה שלה לאורך השנים הארוכות של פעילותה בתחום השטיחים. אין לכם גם סיבה לחשוש מכתמים על שטיחים, החומר המיוחד ממנו עשויים השטיחים דוחה כתמים. יתרה מזאת, חומרי הניקוי בהם אנו משתמשים אינם משאירים כתמים ומצליחים לדחות כתמים לאורך זמן.
 

שטיחים מקיר לקיר בחדרי ילדים

 
שטיחים מקיר לקיר הם פתרון מוצלח לכיסוי רצפה של חדר תינוקות. כשילדים מתחילים ללכת הם נופלים הרבה פעמים, ועדיף שיפלו על שטיח רך מאשר על רצפה קשה. נפילה קשה יכולה לגרום לילד טראומה ולעכב את ההליכה העצמאית שלו. בנוסף, נוח יותר שהילד ישב על שטיח וישחק, מאשר לדאוג כל הזמן לשים שמיכה.

אחים עיני מתקנים ומנקים שטיחים מקיר לקיר המתאימים לחדרי ילדים בתשומת לב יתרה תוך שימוש בחומרים שאינם מסוכנים לבני אדם וחיות מחמד. שטיח מקיר לקיר הם פתרון גם לחדרי שינה. אין ספק שעדיף להוריד רגל בבוקר ולהרגיש שטיח רך במקום להרגיש רצפה קרה.

אחים עיני מבצעים ניקוי שטיחים מקיר לקיר בכל גודל ובכל עיצוב.
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך