אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי ספות בד

 
 
הספות שלנו נוטות לספוג ריחות רבים לאורך השנים והן צוברות כתמים וגם לכלוך שלעתים משפיעים על המראה הכללי שלהן ובעיקר גם על יופיין. כדי להחזיר את היופי והזוהר לספה חשוב להקפיד לנקות אותה אחת לתקופה, ובעיקר לעשות זאת בעזרת מומחים בתחום. ניקוי ספות בד, ולא משנה באיזה סוג של בד מדובר (בד טבעי כמו כותנה, פשתן או משי, או אולי בד סינטטי), מצריך שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים וציוד מתאים. האחים עיני, מומחים בניקוי שטיחים, וילונות וגם בדי ריפוד, מציעים לכם שירותי ניקוי ספות בד מקצועיים, הנקבעים בהתאם לסוג הבד וכוללים שימוש בשיטות ניקוי המתבססות על ידע רב בתחום וניסיון של שנים.
 
 
ניקוי ספות בד האחים עיני
 
 
 
ניקוי ספות בד האחים עיני2
 
 
 
 

כיצד מבצעים ניקוי ספות בד

 
אם יש לכם בבית ספות בד שהן בנות כמה שנים, כאלה שאיבדו מהיופי והזוהר שלהן ואולי הן גם עמוסות בכתמים, אתם לא מוכרחים לרכוש ספות חדשות או לנסות לנקות אותן בעצמכם. ניקוי יסודי אצל המקצוענים בתחום יכול להיות הפתרון המתאים לכם.

תהליך ניקוי ספות הבד נעשה בכמה שלבים:
  • התייחסות לסוג הבד - בחינת סוג הבד המדובר (טבעי או סינטטי) ובחירת שיטת הניקוי הנדרשת לו.
  • ניקוי הספה – שלב ראשון - הובלת והעברת הספה אל מפעלי החברה המבצעת את שירותי הניקוי, ותחילתו של תהליך ניקוי ועיבוד האורך קרוב לשבוע.
  • ניקוי הספה – שלב שני - לאחר הניקוי מתבצע הליך של שאיבה ויניקת חומר הניקוי שהצטבר על הבד והחזרתה של הספה אל היעד.
  • בחינת הכתמים שעל הבד והטיפול בהם – אם מדובר בספה מוכתמת, לאחר זיהוי סוג הכתם המדובר משתמשים בחומרי ניקוי באופן ידני כדי להסיר את הכתמים שהצטברו על הספה.

השימוש בשיטת ניקוי בהתאמה מלאה הן לסוג הבד והן לסוג הכתמים עוזר לשמור על הספה ולמנוע נזקים.
 

טיפול בכתמים – אצל המומחים!

 
אצלנו, האחים עיני, תמצאו מענה מקצועי ושירות בהתאמה מלאה. אנו מציעים לכם שירותי ניקוי ספות בד, שטיחים וגם וילונות הנעשים בעזרת אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום זה. אנו משתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים, המותאמים ישירות לספה ולסוג הבד שלה ומתבססים על שיטות ניקוי חדשניות ויעילות. זקוקים לשירות כזה?
פנו אלינו עוד היום לטלפון 1800-69-69-69 ונשמח להציע לכם את הפתרון המתאים.
 
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך