אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי וילונות

 
זהירות: מה אחד המקומות הכי מזוהמים בביה"ח?
מחקר שאסף דגימות מעשרות וילונות במחלקות אשפוז בבתי החולים בארצות הברית גילה מושבות ענק של חיידקים אלימים ביותר, חלקם עמידים לאנטיביוטיקה.
פורסם בYNET: 25.09.11
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4127154,00.html
 
 

ניקוי וילונות מקצועי ומקיף

 
ניקוי וילונות הפך בעשורים האחרונים למשימה מורכבת הרבה יותר מאשר בתקופות בהם היכנסו את הווילון למכונת הכביסה או במקרה הטוב, שלחו אותו למכבסה. השימוש בסוגים חדשים של בדים וסגנונות שונים של וילונות, דורש את מעורבותו של איש המקצוע, מכשור מתקדם וידע מקצועי.
ניקוי תקופתי של וילונות חשוב הן מבחינת בריאותית בני הבית (או המשרד), והן מבחינת שמירה על אורך חיי הווילון וכמובן מבחינה אסטטית.
וילונות סופחים כמויות גדולות של אבק ופיח ומשמשים כמעיין סנן (פילטר) אויר בחדר בו הם מותקנים.
אי הסרת האבק/הפיח באופן תקופתי, גורם להתפתחות כרדית האבק ואורגניזמים הגורמים להחלשה ניכרת של הבד גם חשיפה לאור ובמיוחד חשיפה לשמש, מחלישות את אריג הוילון וגורמות להתבהרות הצבע באזור החשוף.

פגיעה בחוזק האריג והתבהרות הצבע, מורגשות רק לאחר הניקוי שכן בתהליך הניקוי מסולקים הסיבים החופשיים ודהיית הצבע מתגלה עם הסרת שכבת הלכלוך והאבק החיצונית.
בשנים האחרונות פותחה באחים עיני שיטה ייחודית לניקוי וילונות בשיטה ורטיקלית.
לשיטה זו יתרונות מובהקים - חסכון בזמן ובעלויות, מניעת התכווצות וקימוט הבד, שמירה על התקני החיבור של הווילון (לייסטים/סיכות/מנגונוני חשמל ועוד...).

 
בנוסף עם גדילת המודעות לאיכות הסביבה ולשימוש בחומרים אקולוגיים, באחים עיני נעשה שימוש שוטף בחומרים אקולוגיים הידידותיים לסביבה , ידוע כי השימוש בחומרים אלה מפחית משמעותית את הסיכון לאלרגיות וגירויי עור, הנגרמים מרגישות לפטרו כימיקלים וריחות סינטטים המצויים בחומרים הרגילים. הנקיון מתבצע בטמפרטורות נמוכות, מה ששומר על איכות הבדים, החומרים מתפרקים בקלות בטבע, אינם מזהמים את מקורות המים, אינם כרוכים בניסויים בבעלי חיים ומבוססים על צמחים ומינרליים.

ברשימת החברות שישמחו להמליץ לכם על שירותי ניקוי בוילונות של אחים עיני, תמצאו את בית הנשיא, כנסת ישראל, שגרירות ארה"ב, אמדוקס, בתי ספר, מלונות ועוד...
 
ניקוי וילונות לפני ואחרי
 

שירותי ניקוי וילונות של האחים עיני

 
 
חברת אחים עיני מנקה וילונות מבדים סינתטיים ומבדים טבעיים, כולל כותנה, פשתן ומשי. בדים סינתטיים עוברים ניקוי רטוב וטיפול ידני בכתמים, וכן גיהוץ וסידור קפלים. חשוב לדעת, כי וילונות מכל הסוגים נוטים להתכווץ בשיעור של 10% – 15% לאחר תהליך הניקוי. בנוסף, ניתן לקבל שירות של פירוק הווילונות והרכבתם בבית הלקוח.

לאחר ביצוע ההזמנה עבור ניקוי וילונות, מגיע נציג מטעם החברה לבית הלקוח, מפרק את הווילון ולוקח אותו למפעל. במפעל עובר הווילון תהליך של אבחון הבד, ולאחר מכן מתבצע ניקוי יבש או רטוב, בהתאם לתוצאות האבחון. בתום תהליך הניקוי עובר הווילון בקרת איכות, שבה המומחים של החברה מוודאים שהבד נוקה כיאות, ומאשרים את גיהוצו. לאחר מכן מתואמת החזרת הווילון לבית הלקוח, על ידי מוקד השירות.

אצלנו באחים עיני מנקים בשיטת ווט קלין (Wet clean)
ובשיטת ג'נטל קלין (Gentel clean)

שיטות ניקוי אלה אינן שוברות את הסיב, ונחשבות ידידויות לסביבה


חדש באחים עיני! ייצור, עיצוב והתקנה של וילונות
 
 
 
ניקוי וילונות
 
ניקוי וחיטוי הוילונות מחיידקים
 
 
 
 
לפני ואחרי ניקוי
פירוק הוילון, לקיחה למפעל והחזרה לבית הלקוח
ניקוי בשיטות wet clean וgentle clean
ניקוי תקופתי של וילונות
ניקוי ותחזוקה שוטפת לוילון
ניקוי וילונות במשרדים
שירותי ניקוי לוילונות
ניקוי וילונות מכל סוגי הבדים
ניקוי וילונות בשיטות ידידותיות לסביבה
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך