אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי אריגים

 
ניקוי אריגים הוא פעולה המצריכה מיומנות רבה. זאת משום שחשוב מאוד להתאים את שיטת הניקוי לסוג הבד בצורה מקצועית, אחרת יכול להיגרם לבד נזק בלתי הפיך.
 

ניקוי אריגים – קווים לדמותו

 
כשמדברים על ניקוי אריגים מתכוונים לניקוי בדים מכל הסוגים: ריפודים של ספות ושל כיסאות, בגדי עור בגדי זמש, חליפות, שמלות, וילונות, שטיחים, שמיכות פוך, שמיכות צמר, טליתות, מפות ועוד. מכיוון שכל אחד מהפריטים הללו עשוי מבד שונה, חשוב מאוד למסור אותם לחברה המתמחה בביצוע ניקוי אריגים מקצועי, שתתאים את סוג הניקוי לסוג הבד ולא תגרום לנזקים. מאותה סיבה מומלץ מאוד שלא לבצע ניקוי אריגים באופן עצמאי באמצעות תכשירים שונים הנמכרים על המדפים בסופרמרקט, שכן אתם יכולים לגרום לבד נזק שאי אפשר יהיה לתקן.
 
ניקוי אריג מיוחד
ניקוי אריגים מקצועי
ניקוי אריג ללא נזקים
ניקוי של אריגים מיוחדים
ניקוי בדים עדינים
בדים ישנים וניקיון נכון
ניקיון הבד ושמירה עליו
ניקוי בדים עדינים
אריגים מיוחדים - שמירה וניקיון
ניקיון אריגים
ניקוי אריגים אצל האחים עיני
 

ניקוי אריגים – ניקוי יבש

 
בדים רבים מומלץ לנקות בשיטת הניקוי היבש. זאת משום שניקוי זה אינו עושה שימוש במים, בסבון ובדטרגנט שכל אחד מהם לחוד וכולם ביחד יכולים להסב נזק לבד. ניקוי יבש הוא שיטת ניקוי העושה שימוש בממס מיוחד המבוסס על נפט ונקרא טטרכלורואתילן. ממס זה הינו חומר יציב ולא דליק, המאפשר לנקות את רוב סוגי הכתמים והלכלוך מחד, ומספיק עדין כדי לא לפגוע בבדים מאירך. ניקוי אריגים שמתבצע באמצעות ניקוי יבש מביא בדרך כלל לתוצאות נהדרות: הלכלוך נעלם והאריג נראה ממש כמו חדש.
 

ניקוי אריגים – אחים עיני

 
אחים עיני, אחת החברות המובילות בתחומים של ניקוי שטיחים ושל ניקוי ריפודים, מספקת גם שירותי ניקוי אריגים. המקצועיות שהיא אבן הדרך של החברה, בשילוב הידע הרב שנצבר עם השנים, מאפשרים לחברה לספק שירותי ניקוי אריגים איכותיים במיוחד. השירות ניתן תוך בחירה מדויקת של שיטת הניקוי המתאימה לסוג הבד, על מנת שאתם תוכלו לקבל בחזרה אריג נקי למשעי, שלא ניתן לזהות שדבק בו רבב כלשהו.

למרות המקצועיות הרבה של החברה, עובדיה יודעים לזהות גם כתמים שלא יוכלו לרדת בשום שיטת ניקוי. במקרים שכאלה יעדכנו נציגי החברה את הלקוח, והוא יבחר אם להשאיר את האריג לניקוי של הכתמים שכן אפשר להסיר או לבטל את הזמנת השירות. אנו מקפידים לספק לכל לקוחותינו שירות הוגן, ונציגינו ישמחו לעמוד לרשות הלקוח ולענות לכל שאלה, אם תהיה.

החברה מספקת שירותי ניקוי לכל סוגי הבדים, סינתטיים וטבעיים כאחד, ועושה שימוש בחומרי ניקוי אקולוגיים לשמירה על איכות הסביבה.

לקבלת מידע נוסף אודות שירות ניקוי אריגים של חברת אחים עיני ולהזמנת שירות – פנו אלינו.
נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות נקי.
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך