אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדוע נעלמו מתקני השטיחים

 
 
מתקני שטיחים היו נפוצים יותר בעבר ובטח לא יצא לכם להרגיש בעובדה הזו. מדוע? זו למעשה בדיוק הסיבה מדוע הם נעלמים. אנשים מחפשים פחות מתקני שטיחים בימינו מכל מיני סיבות וזה הזמן להבין את כולם בהרחבה. אם אתם מעוניינים להתעסק בתחום יש לכך יתרונות אך גם כמה חסרונות.

 

השטיחים היום איכותיים יותר

 
מכיוון שאין הרבה מתקני שטיחים בישראל אפשר לומר שיש יתרונות וחסרונות לעבודה במקצוע זה. אמנם שמתקן שטיחים לא יעשה רק את העבודה הזו אלא יעשה אותה בנוסף לעוד כמה פעולות שלרוב יהיו באותו תחום, אך בכל זאת אין הרבה עבודה. לעומת זאת אם תהיו טובים תוכלו למצוא עבודה רבה יותר בשל חוסר התחרות. למעשה אחת הסיבות הראשיות מדוע אין הרבה תקני שטיחים בישראל הוא שהשטיחים בימינו איכותיים יותר. חלק ניכר מהשטיחים סינטטיים וגם אם מדובר בצמר אמיתי הם מיוצרים במפעל שהופך אותם להרבה יותר חזקים ועמידים.

 
מדוע נעלמו מתקני השטיחים
 

אין הרבה שטיחים בישראל

 
מעבר לעובדה שהיום השטיחים הפכו להיות הרבה יותר עמידים, ויחד עם זאת גם ניקוי שטיחים פחות נפוץ כי קל לנקות אותם לבד, באופן כללי אין הרבה שטיחים בישראל. יכול להיות שתראו שטיח פה ושטיח שם אך באופן כללי הם לא נפוצים וגם אם כן, מדובר על שטיחים לנוי שנמצאים בסלון ולרוב לא נהרסים כמו השטיחים שמכסים את הרצפה מקיר לקיר שאותם יש צורך לתקן לעתים קרובות יותר. זה מסביר מדוע כל עסקי השטיחים בישראל הם שוק קטן שלא תמיד קל להתפרנס רק ממנו וזה דבר שחשוב שכל אחד שחושב להיכנס לתחום יידע מראש.

 

מדוע נעלמו מתקני השטיחים

 
כל אחד יודע לשים את האצבע על כמה מאפיינים בולטים של הישראלים כאשר אחד החשובים ביותר הוא שהם לא אוהבים לשלם סתם. ישראלי ממוצע יעדיף לנסות לתקן את השטיח שלו לבד או שהוא ימשיך להשתמש בו עד אשר הוא יהיה הרוס לגמרי ואז הוא יזרוק אותו. זה מסביר מדוע הסיכוי שישראלי כלשהו יתקן את השטיח שלו אצל מתקני שטיחים או אפילו יזדקק לשירות ניקוי שטיחים מקצועי קטן מאוד.
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך