אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
אחים עיני היא החברה המובילה בישראל לניקוי ולתיקון של שטיחים וריפודים. החברה הוקמה ב- 1950 על ידי מנשה עיני ז"ל - איש מקצוע מומחה בתחום, שאת ניסיונו רכש בחו"ל, ולאחר מכן יישם אותו בחברה החדשה. בשנת 1978 הרחיבה החברה המשפחתית את פעילותה העסקית, ולאחר שנים רבות של עשייה והתמקצעות בניקוי שטיחים, ובאחזקה שנתית של שטיחים מקיר לקיר - הפכה לשם דבר בתחומה.

אחים עיני הוא שם מסחרי רשום, בעל מוניטין ללא-רבב בתחומי מומחיותו. מאחורי השם המסחרי עומדת חברה בעלת גב כלכלי-טכנולוגי, שירותי, אמין ואיכותי - ואת התוצאות רואים בשטח בכל פעם מחדש. הידע והניסיון הרבים שנרכשו על ידי מנשה עיני עברו לבניו ולנכדיו, וכיום החברה מנוהלת על ידי הדור השני והשלישי למשפחה - המקפידים בעיקר על התעדכנות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, תוך שמירה על טכניקות עתיקות ואיכותיות. כיום, ישנם עשרות עובדים בחברה, והיא מגלגלת מחזור כספים שנתי של למעלה מ- 6 מיליוני שקלים.

מפעלי החברה מצוידים במכשור המתקדם ביותר לניקוי שטיחים. ישנה גם מחלקת תיקוני שטיחים, המבצעת גם תיקונים אומנותיים בשטיחים יקרים. עשרות עובדי החברה נחלקים לקבוצות בעלות תחומי מומחיות שונים, על מנת לספק מענה מלא לדרישות הלקוחות. עובדי האחים עיני מטפלים בלמעלה מ- 90,000 מ"ר של שטיחים בשנה, וכן בלמעלה מ- 250,000 מ"ר של שטיחים מקיר לקיר (במסגרת טיפול תחזוקה שנתיים).
 

השירות והטיפול כוללים:

 
 • ניקוי שטיחים וריפודים
 • תיקון שטיחים ושחזורם
 • טיפול בבעיות בלאי ודהייה של שטיחים
 • טיפול בנזקי תאונה מול חברות הביטוח - בעיקר נזקי פיח ומים
 • טיפול בשטיחים אוריינטליים יקרים, במחלקה האומנותית

 • מחלקת השיווק ושירות הלקוחות של האחים עיני, מספקת מענה מקצועי ליותר מ- 20,000 לקוחות פרטיים בשנה. כמו כן, המחלקה העסקית-מוסדית, שמטפלת בעיקר בבתי מלון, במוזיאונים ובבנייני משרדים, עוסקת בעיקר בניקוי ובתחזוקה של שטיחים מקיר לקיר.
   
   
   
  עיני מנשה – מייסד החברה
   
  שטיפת שטיחים
   
  צוות אחים עיני
   
   
   
   

  שיטות הניקוי וההקפדה על האיכות

   
  עבודות הניקוי, התיקון והשחזור מתבצעות ביסודיות ובמקצועיות ללא פשרות. מדיניות האיכות היא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית החברה, הממקמת אותה בראש רשימת העוסקים בענף זה - הידוע כתחרותי וכתובעני ביותר.

  שיטת הניקוי תיבחר לאחר אבחון מקצועי מלא של השטיח. לאחר מכן, מומחי האחים עיני ישלבו את כל שיטות הניקוי הטובות ביותר, לקבלת מקסימום התוצאות: קרצוף יבש ורטוב, ניקוי באדים, ניקוי באבקה וכן הסרת כתמים באמצעות ערכת חומרים ייחודית.

  כל עבודה מבוצעת בהתאם לתו התקן ISO 9002, וכל זאת על מנת לספק את מרב התוצאות, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. מדיניות האיכות העקבית של החברה מתבטאת במספר רמות: שמירה על איכות הניקוי, שמירה על איכות הסביבה (שימוש בחומרי ניקוי ירוקים) וכן הקפדה על הכשרה מקצועית וימי עיון שנתיים לכל העובדים.
   

  לקוחות נבחרים

   
  משרד הביטחון, ZAP דפי זהב, אמדוקס, מוזיאון תל אביב, מוזיאון יהדות בבל, רשת מלונות דן, המעוצה לישראל יפה, הילטון, כנסת ישראל, בנק דיסקונט, בנק פועלים, בית הנשיא, מוזיאון ישראל, החברה הלאומית לפחם, חברות ביטוח, משרדי שמאים, אספנים וכן לקוחות פרטיים רבים, אשר אותם אנו רואים כנכס הגדול ביותר של החברה .
   
  מכון התקנים הישראלי - אנגליתמכון התקנים הישראלי - אנגלית
  מכון התקנים הישראלי - עבריתמכון התקנים הישראלי - עברית
  ISOISO
   
   
   
   
   
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   
   
   
  *
   
   
   
  *
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  * לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך