אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירות למכבסות

 

בעל מכבסה, רוצה גם אתה להצטרף לנבחרת המנצחים?

 
מעוניין לחסוך כסף?
מעוניין לקבל שירות יותר טוב?
מעוניין לקבל שטיח נקי יותר?
מעוניין שהלקוחות שלך יהיו מרוצים יותר?
 
התקשר עכשיו לאחים עיני 077-7786749 וקבל הצעה אטרקטיבית.
 
"אחים עיני" החברה המובילה בארץ לניקוי ותיקון שטיחים גם בנושא שירות למכבסות.

בעלי מכבסות המעוניינים להגדיל את המחזור החודשי שלהם מוזמנים ליצור שיתוף פעולה עם חברת אחים עיני על מנת לקבל הדרכה מקצועית לגבי טיפול וניקוי שטיחים. עד היום בעלי מכבסות אשר קיבלו הדרכה הצליחו להגדיל משמעותית את היקף המחזורים החודשיים שלהם וזאת בליווי צמוד של אנשי המכירות של חברת אחים עיני.

לרשות החברה עומד מערך תפעול ולוגיסטיקה הכולל רכבים ונציגי שירות בפריסה ארצית.
אחים עיני חרטה על דיגלה את טיב השירות, מהירות תגובה ללקוחות וכל זאת תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים לבעלי המכבסות.
אנו נשמח לשלוח אליך נציג אשר יציע לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

תוכלו לבקר במפעלי החברה ולהתרשם מהמחלקות השונות.
 

שירות ניקיון מקצועי

 
מכבסות רבות נרתעות מניקוי שטיחים וטיפול בהם משום שהטיפול חייב להיות מקצועי והוא כרוך בהכשרה מיוחדת שלא כל אחד מוסמך לתת, כתוצאה מכך נגרם הפסד כספי ניכר למי שמוותר על לקוחות אלה משום שאינו יכול להציע ניקוי מקצועי והוא חושש לגרום נזק לשטיח. הסיבה לכך ששטיחים רבים כבר אינם יכולים לעבור ניקיון בשיטות של פעם היא משום שהחומרים שמהם מייצרים אותם כבר מתקדמים יותר ודורשים טיפול ביד אומן. ייצור מתקדם ומתוחכם דורש ניקיון יסודי וחכם שמותאם להם. אחים עיני מתמחים כבר שנים רבות בניקוי ותיקון שטיחים מכל הסוגים.
 
שירות למכבסות
 

מה אנחנו מציעים?

 
חברת אחים עיני כבר הפכה לשם דבר בכל הקשור לניקוי שטיחים וריפודים, תיקונים אמנותיים ושחזורים של שטיחים תעשייתיים וגם שטיחים עבודת יד, "החייאת" שטיחים בלויים ודהויים ותיקון נזקי תאונות שונות לדרישת חברות ביטוח. המחלקות השונות שלנו מצוידות בכל המכשור הנחוץ ומתופעל על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. כל זה אנחנו מעמידים לרשות בעלי מכבסות שרוצים להיעזר בשירות. אנחנו מגיעים לכל מכבסה שיוצרת אתנו קשר ומעוניינת בשיתוף פעולה מקצועי ועסקי כדי להדריך וללוות אתכם בתהליך עד שתוכלו להציע שירותי ניקוי לשטיחים.
 

פריסה ארצית וליווי עסקי

 
כשמנקים שטיחים בכל הארץ צוברים ניסיון וידע על שירות למכבסות ועל מה שעומד לרשותן מבחינת טכנולוגיה וכוח האדם שיצבע את העבודה. אנחנו מייעצים לכם גם כיצד להפוך את המכבסה לעסק מכניס הרבה יותר כסף על ידי שיווק השירותים שלכם והפיכת המכבסה לממרכז שירותים מתמחים בשטיחים מכל סוג ולכל מטרה. אם לא יכולתם עד היום לקבל לקוחות שחיפשו בדיוק את מה שאנחנו מציעים ללמד אתכם, תוכלו להפוך לאוטוריטה בתחום זה ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם שנחשפים לשירותי פרימיום כאלה.
 

אנחנו גם מנקים בשבילכם

 
אנחנו מנקים את השטיחים ומתקנים אותם, מפעילים מערך איסוף ארצי ודואגים ללקוחות שלכם כדי שיקבלו את השירות הטוב ביותר. כל שטיח יעבור אבחון וטיפול של מומחה שלנו גם אצלכם, כאשר זה נחוץ. אתם לא נשארים לבד ואנחנו מלווים אתכם בכל מה שצריך כדי לתת את השירות הטוב ביותר לבעלי השטיח שמצפים לשטיח נקי שנראה מצוין, כמו חדש. מניסיוננו, הליווי שלנו עובד ומצליח לעזור לכל מכבסה להגדיל את מעגל הלקוחות ואת סל השירותים ללקוחות שלכם. הדובדבן שבקצפת הוא המחיר שלנו שהוא אטרקטיבי הרבה יותר משחשבתם. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או חייגו אלינו.
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך