אחים עיני
 
 
 
 
 
לקוחות יקרים
בעקבות המצב ובהתאם להנחיות משרד הבריאות קבלת קהל בתיאום מראש.
 
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שטיחי שאגי

 
שטיחי שאגי
שטיחי שאגי זה האופנה האחרונה בעולם השטיחים. השטיחים הללו הם ללא ספק כיסוי הרצפה הרך והנעים ביותר שיש. קיימים כמה סוגים של שטיחי שאגי. הסוג הראשון כולל שערות ארוכות יותר, אך צפופות פחות והשני מורכב משערות צפופות מאוד אך קצרות יותר.

שטיחי שאגי עם שערות ארוכות:

השטיחים הללו מושלמים לקישוט הסלון. הם מתאימים במיוחד לדירות בעיצוב צעיר ומודרני, אך יכולים לרענן גם מראה של חדר המעוצב בצורה קלאסית. ניתן להשיג שטיחי שאגי מסוג זה בכל הגדלים, החל משטיחון קטן, שמספיק לכסות רק את השטח שמתחת לשולחן הקטן בסלון, וניתן גם לכסות את כל שטח הסלון באמצעותו.
מגוון הצבעים אף הוא גדול מאוד, ככלל שטיחי שאגי יפים במיוחד בצבע אחד, אך יש גם כאלה שמשלבים בהם כמה צבעים. בכל מקרה, על שטיחי שאגי לא יופיעו ציורים או קישוטים כמו על שטיחים אחרים שאנחנו מכירים. הסיבה לכך היא שאי אפשר ליצור ציור מדויק על השטיח הזה בשל המרקם שלו.

שטיחי שאגי יפים במיוחד בצבעים בולטים: כחול, אדום או ירוק למשל. כמובן שצבע השטיח צריך "לדבר" עם העיצוב של שאר החדר. במלים אחרות, אל תקנו שטיח שאגי רק בגלל שהתלהבתם מהצבע שלו, למרות שזה קל מאוד להתאהב משלל הצבעים המדהימים של השטיחים הללו.

ניתן להשיג גם שטיח שאגי לא בצורה מרובעת קלאסית, אלא בצורה עגולה. עיצוב זה משדרג את עולם השטיחים עוד יותר. שטיח שאגי עגול ייראה טוב במיוחד בחדר עבודה למשל. בחלק מהמקרים הוא ייראה מעולה גם בסלון, אך יש לגשת לעניין בזהירות ולראות האם זה מתאים ולא ייראה מוזר מדי. ככלל שטיחי שאגי עגולים הם קטנים יחסית.

שטיחי שאגי עם שערות צפופות:

השטיחים הללו רכים במיוחד, ככל שצפיפות השערות עולה, כן עולה הרכות שלהם וגם המחיר שלהם. זה ללא ספק האביזר המושלם לעיצוב חדר השינה. כיום מקובל מאוד להוסיף שטיחוני מיטה שאגי ליד המיטות בחדרי השינה של ההורים. שטיחי שאגי רכים זה הפתרון המושלם לחדרי תינוקות. התינוקות מתחילים לזחול וללכת, הם נופלים הרבה ועדיף שיפלו על שטיח רך מאשר על רצפה קשה וקרה. נפילה לא נעימה עלולה לעשות להם טראומה ולגרום לעיכובים בתחילת ההליכה העצמאית.
גם השטיחים הללו לא מגיעים בציורים אלא בצבעים אחידים, או שילוב של שני צבעים. למרות צפיפות החוטים הרבה יותר, עדיין אי אפשר ליצור ציור מדויק על השטיח הזה.

אחים עיני מובילים את שוק השטיחים בארץ כבר 3 דורות. מטבע הדברים, גם שטיחי שאגי זוכים להערכה מיוחדת בחברה ואנו מבטיחים טיפול אחראי ומקצועי גם בתהליך ניקוי שטיחים וטיפול בשטיחים מסוג זה.
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך