אחים עיני
 
 
 
 
לקוחות יקרים
ביום שישי בתאריך 16.4.2021
מפעלנו יהיה סגור לקבלת קהל
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי ספות עור

 
 
 
היתרון הגדול ביותר של ספות העור הוא שספה איכותית יכולה לשמש אתכם עשרות שנים, ואז לעבור לבית הנכדים שלכם ולשרת גם אותם. יחד עם זאת, בעליה של אותה ספה צריכים לעזור לה להאריך ימים, וזאת על ידי טיפוח חוזר ונשנה של הרהיט היפה הזה. בדיוק כפי שמבצעים ניקוי שטיחים, יש לבצע ניקוי ספות עור אחת לחודש באמצעות חומר מיוחד לניקוי עור. החומר יעניק לעור זוהר מיוחד ואלסטיות המאפשרת לעור לא להיסדק. יחד עם זאת, מי שעושה זאת יודע עד כמה המשימה הזו מפרכת, ועוד הוא יודע שלא משנה כמה מנסים, תמיד מפספסים פינות אלו או אחרות במהלך ניקוי ספות עור בבית.
 
 
 
ניקוי ספת עור
 
 
 
 
 

ניקוי ספות עור - המומחיות של האחים עייני

 
אנו בעיני שטיחים מתמחים בניקוי מוצרים קשים לתחזוקה כגון שטיחים, ספות ורהיטים נוספים. אחת ההתמחויות שלנו היא ניקוי ספות עור. אנו נעניק לספת העור שלכם טיפול מקצועי ואתם תקבלו את הספה שלכם במצב כמעט חדש לחלוטין. חשוב ביותר לעשות את הטיפול הזה בכל שנה, וכך תוכלו ליהנות מרהיט חדש כל הזמן.

כיום השיטה היא להחליף ריהוט בכל הזדמנות שרק אפשר. יש כתם על הריפוד, אז מחליפים את כל מערכת הישיבה של הסלון. האופנה השתנתה, אז הולכים וקונים ספה חדשה. השיטה הזו מונהגת כיום בארץ בשל ירידת מחירי המוצרים גם בארץ וגם בעולם. יחד עם זאת, הורדת המחירים התרחשה כתוצאה מייצור מהיר יותר מחומרים לא איכותיים. מסיבה זו, ספות מתפרקות לאנשים לעתים תקופות יותר, וכשצריך להחליף ריהוט משום שהוא נשבר ולא בגלל שרוצים, העניין עלול להיות מסובך משום שלא בהכרח יש תקציב לדברים הללו באותו רגע נתון.

ספות עור שנבנו לפני שנים מתאפיינות בגילופי עץ, שקצב ייצורם של האביזרים הללו בלבד משתווה לקצב ייצור של שתי מערכות ישיבה מודרניות. העור של הריפוד רך ונעים והכי חשוב טבעי. יש לזכור שעור טבעי לא נדבק אל הגוף ולא נסדק (בהנחה שמטפלים בו כראוי). מסיבה זו עדיף לשמור על הספה הישנה והאיכותית מאשר לקנות ספה חדשה שלא תיהנו ממנה. כדי לשמור על ספת עור לאורך זמן, יש לפנות לשירות ניקוי ספות עור באופן תקופתי.
העולם מתחלק לאנשים שלא סובלים ספות עור ולאנשים שמבחינתם יש בעולם רק ספות עור. הסיבה להבדל הזה היא טיב העור, עור טוב ואיכותי ייצור ספה רכה ונוחה, לעומת זאת עור לא איכותי או תחליפי עור למיניהם יהפכו את השימוש בספת עור ללא נוח ואפילו לסבל צרוף. תחליפי עור נדבקים, ומשמיעים רעשים לא נעימים בכל תזוזה.

הבעיה היא שכיום קשה למצוא ספות עור מחומר איכותי, ואם תמצאו אותן, תשלמו עליהן עשרות אלפי שקלים. אם יש לכם ספה מעור איכותי, תשמרו עליה. אנו בעיני שטיחים מתמחים בניקוי ספות עור ונשמח לעזור לכם לשמור על הרכוש היקר שלכם.
 
 
ניקיון ספת עור
 
 
 
ניקוי ספות עור
 
 
 
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך