אחים עיני
 
 
 
 
 
לקוחות יקרים, המפעל עובד בשעות הפעילות הרגילות במהלך כל תקופת הסגר למעט חול המועד סוכות. קבלת קהל בתיאום מראש.
 
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי שטיחים תל אביב

 
 
שירותי ניקוי שטיחים בתל אביב מתאימים לקהל יעד מגוון. היות ומדובר על אחת הערים הגדולות והמרכזיות בארץ, השימוש בשטיחים בתל אביב כולל צעירים, בני זוג, משפחות, מבוגרים וקשישים. מעבר לכך, יש מגזר עסקי שלם המשתמש בשטיחים באופן קבוע:

בתי מלון, בתי חולים, מסעדות ובתי קפה, מוסדות ציבוריים, מבנים משותפים, בנייני משרדים, עסקים, ארגונים, מפעלים, מחסנים ועוד.

המאפיין המשותף לכל הלקוחות בתל אביב הוא דגש על שירות ברמה גבוהה. תושבי תל אביב והסביבה לא מוכנים להתפשר על איכות הניקיון. מזג האוויר החם והלח של תל אביב עלול להשפיע על מראה השטיח, ליצור בלאי ולהמריץ את השחיקה. כתוצאה מכך הופכים שירותי ניקיון לחלק חיוני מהאחזקה של השטיח ושמירה על המראה המקורי שלו.
 
 
בנוסף, חברה העוסקת בתחום של שירותי ניקיון חייבת לבחור היטב את החומרים. רק חומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה מסוגלים להשיג את מטרת הניקיון מבלי להסב נזקים בלתי הפיכים.
 
ניקוי שטיחים בתל אביב
 

ניקוי שטיחים בתל אביב - מה מאפיין ניקיון איכותי?

 
לקוחות פרטיים או עסקיים המעוניינים לבצע ניקוי שטיחים בתל אביב צריכים לבדוק מספר נושאים. הנושא החשוב ביותר הוא הניסיון של החברה המבצעת והטכנולוגיה בה היא משתמשת. באמצעות שילוב בין ניסיון וטכנולוגיה חדשנית ניתן לתת מענה על כל צרכי השטיחים החדשים או המסורתיים.

הנושא השני שכדאי לברר לגביו הוא עמידה בלוח זמנים. למרות שלקוחות פרטיים יכולים לגלות גמישות, במגזר העסקי אין מקום לפשרות או עיכובים.
 

ניקוי שטיחים אצל המומחים

 
בחברת האחים עיני ישמחו לגבש עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת על ניקוי שטיחים בתל אביב.

צרו קשר עם אחד מנציגי החברה ובואו לשמוע על הדור הבא של שירותי הניקיון. היעזרו בנציגינו ונוכל להגיע עד הבית או המשרד כדי לספק מידע ללא התחייבות.