אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפול בנזקי אש ומים

 
לחברת האחים עיני מחלקה מיוחדת המתמחה בטיפול ושיקום שטיחים מנזקי אש ומים. השירות מיועד למגזר העסקי והפרטי בארץ. אנו משקמים את כל סוגי השטיחים מקיר לקיר אשר סבלו מהצפות או מנזקי אש בבתים פרטיים או בתי עסק שונים כמו מוסדות, בנייני משרדים, חברות היי-טק, אולמות אירועים, מסעדות, בתי מלון, בנקים וכדומה.

כחלק משירותי השיקום, אנו מבצעים התקנת ייבשנים שתפקידם ליבש את הנוזלים שנספגו בסיבי הבד. בנוסף לייבוש הנוזלים, פעולה זו מנטרלת ריחות ועובש המאפיינים שטיחים שעמדו בתוך מים לאורך זמן.
 
שיקום נזקי אש ומים
שיקום שטיח לפני ואחרי
 
שיקום נזקי אש ומים זמין בחברתנו גם לכל סוגי השטיחים הניידים, וילונות וביגוד. כמו כן, ניתן לבצע חידוש של מערכות סלון מבד או מעור שניזוקו מאש או ממים, חידוש הכולל ניקוי, חיטוי ונטרול ריחות רעים. מחלקת טיפול ושיקום נזקי מים ואש מספקת בעקבות שריפות והצפות גם שירותי כביסה לבגדים, טיפול בוילונות ובבגדי עור.
 
את פעולות השיקום והשחזור אנו מבצעים בעזרת שואבי מים עוצמתיים, ייבשנים ומכונות קרצוף לשטיחים ובדי ריפוד בעלות הזרקה כפולה. במידה וניתן להעביר את השטיח, כמו בהליך ניקוי שטיחים, נציגי החברה מגיעים לבית הלקוח על מנת לאסוף את השטיח הניזוק ומחזירים אותו לבעליו בתום הטיפול.
 
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך