אחים עיני
 
 
 
 
50% הנחה בניקוי
על הפריט השני
 
 
 
 
 
 
 
077-7786749
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לקוחות עסקיים

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

 
חברת אחים עיני מתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר, תוך שימוש בחומרים מעולים ובמיטב המכשור הקיים בתחום. הניקוי מתבצע על ידי צוות עובדים קבוע, מקצועי ומיומן, העושה שימוש במגוון שיטות, על מנת להגיע לתוצאות מיטביות:

  • קרצוף יבש ורטוב
  • ניקוי באדים
  • הסרת כתמים ידנית באמצעות ערכה של חומרים מיוחדים

בנוסף, אנו מנקים בשיטת ווט קלין (Wet clean)
ובשיטת ג'נטל קלין (Gentel clean)

שיטות ניקוי אלה אינן שוברות את הסיב, ונחשבות ידידויות לסביבה


כמו כן, ניתן לנטרל חשמל סטטי מן השטיח. באפשרות לקוחות החברה ליהנות משירותי אחזקה שנתית, להקטנת בלאי השטיח ועלויות הניקוי. בנוסף לכך, עוסקת החברה בהדבקת שטיחים בפרויקטים שונים, כאשר היא מייצגת את החברות המובילות בעולם בתחומים של הדבקת שטיחים בבנייני משרדים ואחזקתם.

השטיחים הייחודיים המוצעים על ידי אחים עיני עומדים בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי ומכון התקנים האירופי.
 
 
ניקוי בדי ריפוד
 
 
 
ניקוי שטיחים מקיר לקיר
 
 
 
 

ניקוי בדי ריפוד

 
חברת אחים עיני מתמחה בניקוי ריפודים של כיסאות מנהלים, כיסאות משרדיים סטנדרטיים, כיסאות בחדרי ישיבות, מושבים באולמות קולנוע ובתיאטראות ועוד. החברה מאוישת על ידי צוות מקצועי המספק את שירותי הניקוי והאחזקה, ומתמחה בטיפול בבדי ריפוד שונים, וכן בעור.

השירות כולל הגעה של נציג אחים עיני לעסק הלקוח, לבחינת סוג הריפוד ואופי הכתמים, למתן הצעת מחיר ולתיאום מועד הניקוי. לאחר מכן, דואג צוות עובדים גדול לניקוי יסודי תוך זמן קצר. ניתן לשוב ולהשתמש במושבים כעבור שעות אחדות מתום תהליך הניקוי. להרחבה בנושא לחצו כאן.
 
 

שטיחי כניסה

 

חברת אחים עיני מציעה מדרכי כניסה חיצוניים ופנימיים, הלוכדים את הלכלוך בכניסה למבנה, מגנים על רצפתו ועל השטיחים שבו ומפחיתים את עלויות הניקוי והאחזקה. שטיחי הכניסה עצמם עמידים מפני שחיקה ופגעי מזג האוויר, וניתנים לניקוי בקלות. ניתן להזמין שטיחים בדוגמאות שונות, בהתאם לתמונה או לשרטוט. כמו כן, ניתן לשלב בשטיחים את לוגו החברה, שרטוטי קומות בבניין הסמוכות לכניסה או ליציאה ממעליות, תמונות שלמות וכדומה. בנוסף לכך ניתן ליהנות משירות חודשי של ניקוי השטיח והחלפתו. להרחבה בנושא, לחצו כאן.
 
 
 
 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך